Whakaahuatanga Poto:
Taipitopito Hua
Ngā Tohu Hua
NGĀ PŪNGA WHAKAMĀTAO Ā-HAU MOTOKĀ
Akoranga mō te utu i te hau whakamatao
1. Puritia te pēhanga i muri i te horoi mirimiri
2. Kei te tere haere te motuka
3. Horoia te hau whakamatao mai i te putanga momi i te pēhanga iti
4. Kei runga te waha o te tāke hauhautanga
5. Āraihia te whakakī o te pūwero ki te wai whakamatao kia kore ai e kino ngā wāhanga o roto
6. Me utu te nui o te utu o te refrigerant kia rite ki ngā whakaritenga o te wheketere motuka
7. Ka taea hoki te aromatawai mā te whakamahi i ngā tawhā pēhanga momi me te pēhanga hau.
8. Ko te pēhanga o te putanga momi (pēhanga iti) he 0.2~0.3MPa
9. Te pēhanga o te putanga hau (pēhanga teitei) 1.4~1.7MPa
10. Whakahaerehia te taipana o ngā pūtu whakapiri compressor me te kukū whitiki
11. Ko ngā whakatakotoranga kua tūtohutia ko te uara taipana o te pūtu M8: 25±2Nm me te kukū whitiki: 700±100N
Momo Wāhanga:Ngā Pūwhakakorikori A/C
Ngā Ahu o te Pouaka:250*220*200MM